Dlaczego warto zamówić papeterię ślubną u projektanta?

Nie ukrywajmy, ślub to kosztowna inwestycja - suknia, kwiaty, fotograf, uroczystość, wynajem sali... lista jest długa! Niektóre z potrzebnych Wam na ślub rzeczy możecie wykonać sami, do czego was gorąco zachęcam (np. tutaj). Natomiast Wasza papeteria nie powinna być jednym z punktów, na którym oszczędzacie – byle jaka, tania, z kupionego gotowca. Dlaczego? W tym artykule podam Wam kilka powodów, dla których warto zaopatrzyć się w papeterię u profesjonalisty :)

Najpiękniejsze zaproszenia - papeteria ślubna, motyw Toskanii

JAKOŚĆ


Dla mnie to najważniejszy argument na potwierdzenie powyższego zdania :) Wasz ślub to niepowtarzalne wydarzenie w życiu, a papeteria powinna to odzwierciedlać. Zaproszenia będą przedsmakiem i zapowiedzią uroczystości dla Waszych gości. Zostaną im również, jako jedyny element, na pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

PAPIER

Papierów ozdobnych, używanych w naszej pracowni, nie da się kupić w sklepie papierniczym. Są też zbyt grube dla standardowych drukarek domowych lub biurowych. Wysoka jakość wydruku jest uzyskiwana dzięki odpowiednim ustawieniom na profesjonalnym sprzęcie w drukarni. Wszystkie nasze papiery są gatunkowo najlepsze, eleganckie, fakturowane, o gramaturze minimum 180g. Wszystkie również posiadają certyfikat FSC.
Gdy spodoba Wam się kilka wzorów papeterii od różnych firm, nie zapomnijcie zamówić wcześniej zestawu próbek, aby upewnić się, że jakość papieru jest wysoka. Nie wszyscy używają tak dobrego produktu :)
KOPERTY

„Opakowanie” zaproszenia ma również ogromne znaczenie. Każdy projektant oferuje wachlarz kopert do wyboru dla Młodej Pary. W mojej pracowni są to koperty personalizowane, z bajkowym nadrukiem, lub koperty z klapką (kształt wg mojego projektu), z pięknego, barwionego papieru w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie są niepowtarzalne i najwyższej jakości, której nie znajdziecie w tanich gotowcach kupionych na aukcji, lub co gorsza – w kopertach biurowych :O
ATRAMENT

Farby, z których korzystają projektanci, to nie standardowe tusze używane w drukarkach w domu lub w pracy. Niektóre są naprawdę drogie, ale dzięki nim Wasz projekt papeterii wygląda pięknie na papierze. Dodatkowo, jeśli nie chcecie, by Wasza papeteria wyblakła po pięciu czy dziesięciu latach, warto zainwestować w wysoką jakość wydruku, aby zachować ją jak najdłużej na pamiątkę.


DESIGN


Współpraca z profesjonalistą daje Wam gwarancję, że Wasza papeteria będzie oryginalna, piękna i dobrze skomponowana. Jako projektantka korzystam z odpowiedniego oprogramowania, znam też zasady kompozycji i typografii – wszystko to jest niezbędne dla niezapomnianego końcowego efektu :)

TYPOGRAFIA

Tekst zamieszczony na papeterii od projektanta będzie miał odpowiedni rozmiar, łamanie oraz zachowane prawidłowe światło pomiędzy literami i słowami. Użyte kroje pisma będą dobrze zestawione i ładnie wkomponują się w całość projektu. Inwestujemy w wysokiej jakości kroje pisma, których nie można znaleźć w takich podstawowych programach, jak Microsoft Word :)PROJEKT

Każdy szczegół umieszczony na Waszej ślubnej papeterii jest projektowany i wykonywany „ręcznie”, lub pochodzi z zakupionego, fachowego źródła, które takimi elementami się zajmuje. Piszę „ręcznie” w cudzysłowie, ponieważ już od dawna rysuję i maluję głównie z wykorzystaniem piórka i ekranu monitora, a nie kartki papieru :) Niemniej jednak, zamawiając papeterię od projektanta macie gwarancję, że każdy element wyszedł spod ręki profesjonalisty, a jego wielkość, kolorystyka i rozmieszczenie nie jest przypadkowa. Dodatkowo, wszystkie zamówione elementy papeterii są ze sobą spójne i tworzą jeden zestaw. Unikacie w ten sposób sytuacji, w której ostatecznie okazuje się, że każdy z zakupionych elementów jest z innej bajki i nic do siebie nawzajem nie pasuje (patrz punkt SPOKÓJ).

PERSONALIZACJA

Jedna z ważnych cech współpracy, którą bardzo cenicie jako Klienci – personalizacja Waszej papeterii. Pod tym hasłem kryje się dostosowanie projektu do Waszych potrzeb, wysłuchanie oczekiwań, marzeń i inspiracji, oraz przełożenie ich na efekt końcowy, który Was zachwyci. 

CZAS


Jeśli myśleliście o tym, by wykonać, wydrukować lub wypełnić samodzielnie papeterię ślubną, od razu uprzedzam – to czasochłonne! I nie tak proste, jak w założeniu mogłoby się wydawać. Zdarzyło mi się realizować projekt „last minute”, bo coś poszło Młodej Parze nie tak i efekt był daleki od pożądanego. Kupowanie słabej jakości gotowców niesie za sobą ryzyko wielkiego rozczarowania. I co wtedy? Pomyślcie, czy jesteście w stanie poświęcić swój czas i spokój w imię niewielkiej w skali całej organizacji oszczędności. Ostatecznie może się to skończyć stresem i łzami oraz szukaniem rozwiązań na ostatnią chwilę. Powierzając realizację oprawy graficznej projektantowi macie gwarancję, że papeteria dotrze do Was na czas, w uzgodnionym terminie, oraz będzie gotowa do rozdania / użycia, w najlepszej jakości.

 

SPOKÓJ


Choć trzymanie się budżetu jest ważne, przychodzi taki moment, kiedy przez dodatkowy stres po prostu nie warto oszczędzać pieniędzy. Pomyślcie o wszystkich ślubnych planach i decyzjach dotyczących Waszej uroczystości, które czekają Was w ciągu najbliższych miesięcy. Pamiętajcie, że właśnie dlatego tu jesteśmy - by pomóc narzeczonym w realizacji ich ślubu marzeń!


Kocham to, co robię. Wierzę, że piękno tkwi w szczegółach. Każdy detal staram się projektować najlepiej, jak potrafię, gwarantując przy tym profesjonalną i życzliwą obsługę. To dla mnie zaszczyt, gdy Para Młoda wybiera Najpiękniejsze Zaproszenia na swój ślub.

Projekty, szczegóły oferty oraz formularz zamówienia znajdziecie na stronie internetowej najpiekniejsze-zaproszenia.pl

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. Z http://certyfikowanedrewno.pl/ genialne zaproszenia wyszły.
    Produkty posiadające poświadczenie w postaci postaci certyfikatu FSC wskazują, że dbają o ochronę środowiska naturalnego. Fajnie ze powstaja takie produkty jeszcze :)

    OdpowiedzUsuń

Back
to top