Realizacje - noc pod gwiazdami

Chciałabym pokazać Wam kolejną, cudowną realizację -  indywidualny projekt wyjątkowych zaproszeń dla Agnieszki i Macieja. Motywem przewodnim miało być nocne niebo pełne gwiazd. Zaproszenia zrealizowałam w szlachetnej technice hot-stampingu. Złotą folię nakłada się na papier za pomocą grawerowanej matrycy przewodzącej ciepło. Produkuje się ją specjalnie pod dany projekt. Do realizacji wybrałam z Panną Młodą piękny papier o aksamitnym wykończeniu w głębokim kolorze nocnego nieba. Białe litery na kartach powstały przez nałożenie farby za pomocą drugiej matrycy. Obejrzyjcie efekty tej ekskluzywnej produkcji na zdjęciach!


Kocham to, co robię. Wierzę, że piękno tkwi w szczegółach. Każdy detal staram się projektować najlepiej, jak potrafię, gwarantując przy tym profesjonalną i życzliwą obsługę. To dla mnie zaszczyt, gdy Para Młoda wybiera Najpiękniejsze Zaproszenia na swój ślub.

Jeśli potrzebujecie projektu indywidualnego dla Waszej uroczystości, napiszcie maila na adres basia@najpiekniejsze-zaproszenia.pl.
Projekty, szczegóły oferty oraz formularz zamówienia znajdziecie na stronie internetowej najpiekniejsze-zaproszenia.pl

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Back
to top