Realizacje - ślub na Santorini

Piękna, letnia realizacja papeterii dla Urszuli i Jarosława, którzy zdecydowali ślubować sobie na greckiej wyspie Santorini. Projekt miał idealnie pasować do klimatu uroczystości oraz zawierać motyw charakterystycznych błękitnych kopuł - wszystko oczywiście w stylu Najpiękniejszych zaproszeń :)

Zależało mi, aby projekt był lekki i grecki. Ograniczyłam paletę kolorów jedynie do bieli, błękitu i granatu - kolorów greckiej flagi, morza, nieba, piasku i oczywiście kopuł. Jako dodatkowego motywu, pasującego do reszty, użyłam gałązki oliwnej, układającej się na okładce w wieniec. Prośbę o potwierdzenie przybycia zakończyłam greckim "efcharisto" - czyli "dziękujemy". Razem z Młodą Parą wybraliśmy do produkcji śnieżnobiały, delikatnie fakturowany papier. Całość możecie obejrzeć na zdjęciach. Narzeczeni byli zachwyceni efektem końcowym :)


Mam na imię Basia. Kocham to, co robię. Wierzę, że piękno tkwi w szczegółach. Każdy detal staram się projektować najlepiej, jak potrafię, gwarantując przy tym profesjonalną i życzliwą obsługę. To dla mnie zaszczyt, gdy Para Młoda wybiera Najpiękniejsze Zaproszenia na swój ślub.
Jeśli również potrzebujecie projektu indywidualnego dla Waszej uroczystości, napiszcie maila na adres basia@najpiekniejsze-zaproszenia.pl.
Projekty, szczegóły oferty oraz formularz zamówienia znajdziecie na stronie internetowej najpiekniejsze-zaproszenia.pl

CONVERSATION

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Back
to top