6 nowych elementów papeterii, które przydadzą się na każdym ślubie

Ślubna papeteria to nie tylko zaproszenia na Waszą uroczystość. To wiele elementów, na które składa się spójna, piękna oprawa graficzna tego wyjątkowego Dnia :) Na stołach pojawiają się menu, numeracja, winietki, etykiety na alkohol - to raczej klasyka i podstawa, która zawsze towarzyszy dekoracji kwiatowej. Jednak jest jeszcze mnóstwo dodatkowych elementów papeterii, które możecie wykorzystać, aby uatrakcyjnić wesele, wzbogacić zabawy lub stworzyć piękną pamiątkę dla siebie. Oto kilka pomysłów, które pojawiły się w najnowszej kolekcji wzorów ślubnych. Wszystkie prezentowane elementy można wykorzystać w dowolnie wybranym motywie.

1. NAKŁADKA NA KIELISZEK


Model zawieszki przekształcony na nakładkę na kieliszki dla Waszych gości. Już nikt nie będzie się obawiał zostawić swojego drinka przy stole i przybiec na parkiet! Problem zaginionego napoju zniknie, za to sala pełna tańczących gwarantowana ;)

Najpiękniejsze zaproszenia - nakładka na kieliszek, motyw zimowej nocy

2. DEDYKACJA MUZYCZNA


Gdy chcecie zadedykować komuś na weselu piosenkę, zawsze powstaje problem, na czym owy liścik zapisać :) Oto karta z dedykacją, którą możecie dołączyć do wręczanych zaproszeń, lub umieścić gdzieś w pobliżu DJ'a. Goście przyniosą mu już wypełnione dedykacje lub uzupełnią je na miejscu. Po zebraniu ich wszystkich na koniec będziecie mieć wspaniałą muzyczną pamiątkę z wesela!

Najpiękniejsze zaproszenia - dedykacja muzyczna, motyw zimowego lasu

3. Plan stołów w formie zawieszek


Możecie je przyczepić do specjalnej tablicy lub powiesić na sznurkach na klamerki w pięknej ramie - wszystko zależy od motywu i oprawy Waszego ślubu oraz fantazji :) Tutaj, w motywie podróży, jako zawieszka do przyczepienia na planie stołów w formie mapy świata.

Najpiękniejsze zaproszenia - zawieszka plan stołów, motyw podróży

4. Insta - znak


Znaki są bardzo popularnymi elementami papeterii, które wybieracie na swoje śluby - i bardzo dobrze! Można nimi oznaczyć specjalne stoły, miejsca, udekorować salę słowami o miłości, zamieścić coś żartobliwego. Co powiecie na dodatkowy pomysł - znak mówiący o Waszym hashtag'u na ten dzień, który sami wymyślicie? Goście na pewno będą robić zdjęcia swoimi telefonami - zamieście informację, by również właściwie je oznaczali w mediach społecznościowych :)

Najpiękniejsze zaproszenia - insta-znak, motyw zimowego lasu

5. Rada dla Młodej Pary


To również dodatkowa karta, którą możecie dołączyć do zaproszenia i/lub umieścić gdzieś na sali weselnej np. przy księdze gości. Możecie poprosić Gości, by doczepiali porady do tablicy z grafiką drzewa albo do sznurków za pomocą klamerek, lub stworzyć specjalną szkatułkę do wrzucania kart. W prezentowanym motywie podróży szkatułką może być globus z wyciętym otworem :) Karty z poradami małżeńskimi będą dla Was wspaniałą (i pożyteczną!) pamiątką.

Najpiękniejsze zaproszenia - rada dla Młodej Pary, motyw podróży

6. Koperta na płytę cd


Jeszcze jedna muzyczna propozycja - tym razem jako prezent od Was dla Gości. Alternatywa dla drobnych podarków lub ciastek z napisem "Dziękujemy" :) Piękna oprawa do płyty cd z Waszą ślubną playlistą, którą sami skomponujecie.

Najpiękniejsze zaproszenia - koperta na płytę, motyw zimowego lasu

Jeśli macie pytania lub chcielibyście zamówić próbki, piszcie na maila: basia@najpiekniejsze-zaproszenia.pl

Aby złożyć zamówienie, wystarczy wypełnić FORMULARZ na stronie, gdzie możecie edytować treść wszystkich wybranych elementów papeterii!

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Back
to top