Papeteria ślubna - nowa kolekcja wzorów na sezon jesień/zima

Lato powoli dobiega końca, a z nim najgorętszy sezon ślubów. Mam jednak nowe propozycje dla tych Par, które planują swoją uroczystość w czasie zbliżającej się jesieni i zimy – oto nowa kolekcja wzorów papeterii ślubnej, zaprojektowanych specjalnie z myślą o tym okresie. Zupełnie nowa piątka motywów przewodnich ślubu i wesela. Obie pory roku są bardzo malownicze, z wieloma możliwościami w ślubnej dekoracji. Przekonajcie się sami! Linki przekierowujące na stronę www znajdziecie przy każdym motywie.


MarsalaMarsala jest kolorem, który został wybrany przez specjalistów firmy Pantone kolorem roku 2015, ale jego piękno wciąż jest aktualne! Motyw w kolorze wina idealnie pasuje do tej pory roku. Ten ciepły, lekko sprany odcień bordo, na pewno sprawdzi się na jesiennych i zimowych ślubach.

Najpiękniejsze zaproszenia - motyw Marsala

 

Zimowa nocMotyw dla tych Par, które wybrałyby na swój ślub chłodną paletę kolorów. Śnieg, lód, ciemne zimowe niebo pełne gwiazd i ciepło świec – te elementy stworzą bajkową oprawę w Waszym najważniejszym dniu. Zima to przepiękna pora roku.

Najpiękniejsze zaproszenia - motyw zimowej nocy

 

Alicja w krainie czarów


Bajkowy motyw, który łatwo wykorzystać na ślubie, organizowanym o każdej porze roku. Zaproście swoich gości do krainy czarów, wrażenia będą niezapomniane!

Najpiękniejsze zaproszenia - motyw Alicji w Krainie Czarów

 

Zimowy las


Papeteria ślubna dla miłośników rustykalnych klimatów, idealna do wykorzystania w sezonie zimowym! Drewno, szyszki, zielone gałązki iglaków, połączone z romantycznym światłem świec i motywem jeleni.

Najpiękniejsze zaproszenia - motyw zimowego lasu

 

Podróże


Tęsknicie za wakacjami, kochacie podróże albo motyw ten wiąże się z historią Waszej miłości? Wybierzcie właśnie ten zestaw papeterii. Karta zaproszenia nawiązuje do biletu lotniczego, a każdy stolik jest oznaczony kolejnym numerem gate'u, jak w hali odlotów. Motyw idealny na każdą porę roku!

Najpiękniejsze zaproszenia - motyw podróży
Jeśli macie pytania lub chcielibyście zamówić próbki, piszcie na maila: basia@najpiekniejsze-zaproszenia.pl

Aby złożyć zamówienie, wystarczy wypełnić FORMULARZ na stronie, gdzie możecie edytować treść wszystkich wybranych elementów papeterii!


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Back
to top