Realizacje - zaproszenia z rozkładanymi kartami

Jakiś czas temu miałam przyjemność realizować indywidualny projekt zaproszeń ślubnych dla Marty i Filipa. Ich niecodzienna uroczystość ślubna wymagała wyjątkowej oprawy.
 

Zaproszenie składało się z koperty w pięknym, słonecznym kolorze, oraz rozkładanej na 4 części karty. Zmieściły się na niej wszystkie ważne informacje, dotyczące ich ślubnego weekendu, w tym mapka oraz oś czasu z planem na każdy dzień. ostatnia część karty zawierała treść RSVP, można było ją odciąć i odesłać do Młodej Pary.

Efekt końcowy możecie obejrzeć na zdjęciach. Wszystkie dane na zaproszeniu na potrzeby sesji zostały oczywiście zmienione :)


Mam na imię Basia. Kocham to, co robię. Wierzę, że piękno tkwi w szczegółach. Każdy detal staram się projektować najlepiej, jak potrafię, gwarantując przy tym profesjonalną i życzliwą obsługę. To dla mnie zaszczyt, gdy Para Młoda wybiera Najpiękniejsze Zaproszenia na swój ślub.

Jeśli również potrzebujecie projektu indywidualnego dla Waszej uroczystości, napiszcie maila na adres basia@najpiekniejsze-zaproszenia.pl.
Projekty, szczegóły oferty oraz formularz zamówienia znajdziecie na stronie internetowej najpiekniejsze-zaproszenia.pl

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Back
to top